گروه بازرگانی بیردکو
یکشنبه - ۵ مرداد ۱۳۹۹
خانه / ساعت دیواری فانتزی / فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری فانتزی جدید

فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری فانتزی جدید

آیا در هر فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری می توان مدل های جدید فانتزی را نیز سفارش داد؟ چه مزیت هایی برای این فروشگاه ها می توان نام برد؟

فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری
فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری فانتزی

تهیه انواع ساعت دیواری با در نظر گرفتن مدل و شکل ظاهری آن می تواند برای افراد مختلف جالب توجه باشد. چرا که ساعت یکی از کالاهایی ست که برای دکور استفاده شده و زیبایی آن اهمیت زیادی دارد. به همین دلیل وقتی خریداران سعی در تهیه آنها داشته، مدل ها و طرح های متنوع موجود در بازار را بررسی می کنند.

فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری
فروش عمده ساعت دیواری

ساعت دیواری فانتزی جدید

مدل های فانتزی ساعت دیواری امروزه بسیار مدرن و شیک ساخته می شود. این ساعت ها که با سلیقه های امروزی سازگاری بیشتری داشته بیشتر با طرح های جوان پسند و انتزاعی و با دو جنس  MDF و پلکسی گلاس تولید می شوند.

فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری
فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری مدرن

با توجه به استقبال عمومی از ساعتهای فانتزی روز بروز شاهد مدلهای جدیدتری از این نوع ساعت هستیم. از مدل های پرفروش ساعت دیواری فانتزی در ایران می توان به موارد زیر اشاره کرد :

فروشگاه اینترنتی ساعت دیواریفروشگاه اینترنتی ساعت دیواری فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری

  • ساعت دیواری عددی
  • ساعت دیواری شعری
  • ساعت دیواری قاب هندسی
  • ساعت دیواری تلفیقی
  • ساعت دیواری چهره
فروشگاه بهترین ساعت دیواری
فروشگاه بهترین ساعت دیواری فانتزی

فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری

در حال حاضر می توان فعالیت فروشگاه های اینترتی را به منظور عرضه طرح های جدید و شکیل انواع ساعت دیواری فانتزی شاهد بود. این ساعت ها به دلیل زیبایی خیره کننده های که در خود داشته، با استقبال خوبی از سراسر کشور همراه می باشد. در این صورت فروشگاه ها می توانند تامین خرید آنها را صورت دهند.

فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری

نحوه خرید و دریافت ساعت دیواری از فروشگاه های اینترنتی

یکی از بزرگترین و معتبرترین فروشگاه های اینترنتی ساعت دیواری، سایت فروشگاهی بیردکو است که جدیدترین مدل های درخواستی را بصورت آماده یا سفارشی ساز تهیه کرده و از طریق پست به سراسر ایران ارسال میکند .
فروشگاه اینترنتی ساعت دیواری
ساعت دیواری جدید پازلی در طرح و رنگ متنوع
بازرگانی بیردکو آماده مشاوره و عرضه انواع مدلهای ساعت دیواری فانتزی با جنس mdf و پلکسی بصورت عمده و با تخفیف های پلکانی برای مشتریان داخلی و خارجی است.
جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری فانتزی طرح چوب | فروش عمده ساعت دیواری

ساعت دیواری فانتزی طرح چوب  یکی از شیک ترین مدل های ساعت دیواری می باشد.  که با استفاده از پر فروش ترین مدل های طرح چوب  ساخته شده است. که شما با خرید آنها می توانید آن در  بخش های مختلف یک خانه نصب کنید.

تلگرام